chapless دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول

chapless: دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار اجتماعی از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

لاکچری‌ها به تازگی با یک جریان تازه خبری بار دیگر فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده‌اند. نه با بوگاتی و پورشه که با یک ساندویچ همبرگر.

از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

عبارات مهم : ایران

لاکچری ها به تازگی با یک جریان تازه خبری بار دیگر فضای رسانه ها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را تحت تاثیر قرار داده اند. نه با بوگاتی و پورشه که با یک ساندویچ همبرگر.

به گزارش ایسنا، خبرآنلاین نوشت: «طبقه پولدار ایرانی در جامعه ای که بیش از ۷۴ میلیون نفر از جمعیت ۷۹ میلیون نفری آن خود را مستحق دریافت یارانه می دانند، همواره خبرساز می شوند. اینجاست که کالاهای مصرفی این طبقه بازتاب خبری وسیعی را از آن خود می کند. داستان ولی داستان رژ لب ۲۰۰ هزار تومانی و عطر ۱۰ میلیون تومانی و ساعت ۲۰۰ میلیونی تومانی نیست. قصه هنگامی که به قسمت جالب خود می رسد که نه کالایی مصرفی ولی ماندگار که کالایی با دوام اندک قیمتی سرسام آور از آن خود می کند. کمتر کسی است که آوازه بستنی ۴۰۰هزار تومانی برج میلاد را که با ورقه طلای خوراکی سرو می شد، نشنیده باشد.

از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

همان بستنی ای که در هجوم بهت و حیرت شهروندان خیلی سریع جای خالی داد و تنها به مثلی در محاوره های مردمی تبدیل شد. هر چند شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعاتی بعد از آن که خبر فروش بستنی ۴۰۰هزار تومانی در برج میلاد از قول مسئول رستوران گردان برج میلاد روی خط رفت، واکنشی شدید نشان داد و خوردن طلا را دارای حرمت شرعی دانست و تاکید کرد از این اقدام پیشگیری خواهد شد ولی خبر کار خود را کرده بود. مردمی که کم کم به دامان تحریم می خزیدند، سال بعد از انتشار این خبر یعنی سال ۱۳۹۱، بیش از پیش داستان را با آب و تاب تعریف می کردند؛ گویی عده ای را در حال خوردن بستنی های چهار صد هزار تومانی رویت کرده بودند.

در همین شرایط است که تلاش های دولت جهت نپرداختن یارانه به حداقل بیست میلیون نفر از جمعیت کشور عزیزمان ایران با بن بست روبه رو می شود و میل به اجتماع کشور عزیزمان ایران به دریافت یارانه چنان بالاست که بعضی عوارض از بین بردن را از مواهب آن بسیار زیاد می دانند.

لاکچری‌ها به تازگی با یک جریان تازه خبری بار دیگر فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده‌اند. نه با بوگاتی و پورشه که با یک ساندویچ همبرگر.

همبرگر ۲۵۰ هزارتومانی

این بار ولی خبر فروش همبرگر ۲۵۰هزار تومانی در لواسان است که بازدیدکنندگان شبکه مجازی را به خود مشغول کرده هست. یک همبرگر استثنایی در حالی که گران ترین همبرگرها در تهران، این کلان شهر مملو از فست فود، در حدود ۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

سازنده این همبرگر تاکید دارد جهت خرید این همبرگر گرانقیمت، باید از روز قبل سفارش داده شود. این بار ولی خاویار است که بااهمیت ترین علت گرانی هست. محتویات این ساندویچ لاکچری را ۱۲ گرم خاویار، تخم بلدرچین، پنیر بولچز، پنیر پرولون، جوانه شبدر و سس مخصوص و … تشکیل می دهد.

به این ترتیب یک ساندویچ قیمتی برابر با یارانه بیش از ۵ نفر در ماه را دارد و حالا صفی که برابر این ساندویچ فروشی تشکیل می شود، به مراتب خبری مهم تر از فروش آن در همین نزدیکی هاست. به نظر می رسد مشتریان همبرگر ۲۵۰ هزار تومانی به مراتب جالب تر از خود آن هستند؛ کسانی که جامعه کشور عزیزمان ایران همواره با حساسیت و نوعی عصبیت اخبار مربوط به آنها را دنبال می کنند.

از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

قصه خورد و خوراک لاکچری تنها به همبرگر ۲۵۰هزار تومانی ختم نمی شود. میوه فروشی های لوکس شمال و غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را بگردید به نمونه های عجیب برمی خورید. کاهوهای فرانسوی با قیمت هایی استثنایی. یک تکه کاهوی دو رنگ فرانسوی بیش از ۳۰ هزار تومان قیمت دارد. وزن این تکه نیز به مراتب کمتر از یک کیلوست. سوپرمارکت ها در این دست از مناطق شهری دست پرتری دارند. شیشه های کوچک مربا با قیمت هایی در حدود ۳۵ هزار تومان. در کشوری که خود داعیه تولید مربا و ترکیباتی از این دست را دارد

آب معدنی های لاکچری

لاکچری‌ها به تازگی با یک جریان تازه خبری بار دیگر فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده‌اند. نه با بوگاتی و پورشه که با یک ساندویچ همبرگر.

اگر به رستوران های لوکس پایتخت کشور عزیزمان ایران سری بزنید، می توانید آب معدنی های لاکچری که بعضا تا ۶۰ هزار تومان در هر بطری قیمت دارند را ببینید. ماجرا هنگامی که جالب تر می شود که مقایسه ای میان قیمت آب معدنی ایرانی با مشابه نروژی – سوییسی آن صورت گیرد. آب معدنی های کوچک در بازار کشور عزیزمان ایران به قیمتی در حدود ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان فروخته می شود و بطری بزرگ نیز بین هزار تا ۱۵۰۰ تومان، بستگی به محل عرضه قیمت دارد.

بعدی خاص از زندگی لاکچری در پایتخت کشور عزیزمان ایران طعنه با پول آتش زدن می زند؛ سیگاری با روکش طلا در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که نخی ۶۰ هزار تومان قیمت دارد. قیمت یک پاکت از این سیگار به حدود ۸۰۰ تا یک میلیون تومان می رسد.

از بستنی ۴۰۰هزار تومانی تا همبرگر ۲۵۰هزار تومانی

آنها که روزگاری ساعت های چند صد میلیونی و منزل های قصرگونه و خودروهای لوکس زیرپایشان جهت طبقه میانگین و جامعه کشور عزیزمان ایران خبر بود، امروز حالا خورد و خوراکشان زیر ذره بین قرار گرفته هست. عنوان مهم اینجاست که کالاهای پیش گفته در هر شرایطی توانایی تبدیل به پول را دارند ولی همبرگر ۲۵۰ هزار تومانی و آب معدنی ۶۰ هزار تومانی و دویست گرم مربای ۳۵ هزار تومانی امکان تبدیل دوباره به پول را ندارند.

ارزیابی های مراکز معتبر اقتصادی در سطح بین المللی حکایت از آن دارد که بازار کشور عزیزمان ایران مستعد زیاد کردن قابل توجه فروش کالاهای مصرفی لوکس در سال های پیش روست. لاکچری ها دیگر به منزل و ماشین و لباس و ساعت بسنده نمی کنند. آنها در خورد و خوراک نیز باید تفاوت هایشان را به رخ بکشند.»

واژه های کلیدی: ایران | بستنی | میلیون | همبرگر | ایرانی | همبرگر | میلیونی | آب معدنی | ساندویچ همبرگر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog