chapless دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول

chapless: دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار حوادث تائید ربودن یک دختر در شرق ایرانشهر

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد اصل عنوان ربودن یک دختر را تکذیب نمی‌کنم، عنوان رخ داد، ولی نه آنطور که در رسانه‌ها انتشار یافته است. 

تائید ربودن یک دختر در شرق ایرانشهر

عبارات مهم : پزشکی

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد اصل عنوان ربودن یک دختر را تکذیب نمی کنم، عنوان رخ داد، ولی نه آنطور که در رسانه ها انتشار یافته هست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در جمع خبرنگاران با تائید ربایش یک دختر در ایرانشهر ادامه داد: این دختر در ایرانشهر ربوده شده است و این قضیه مربوط به روز سه شنبه قبل از عید فطر است که متهم روز چهارشنبه بازداشت شد. دو پرونده جهت این عنوان تشکیل شده؛ یک پرونده در دادسرای ایرانشهر با عنوان آدم ربایی و یک پرونده در دادگاه کیفری یک ایرانشهر در عنوان تجاوز به عنف.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: فعلا متهمانی که تحت تعقیب قضایی قرار دارند چهار نفر هستند که یک نفر دستگیر شده است و سه نفر تحت تعقیب قرار دارند.

تائید ربودن یک دختر در شرق ایرانشهر

خودروی متهمان توقیف شد. در این ماشین آثار و ادوات جرم از جمله چشم بند ها و نقاب ها هم کشف شده، ولی تعداد اینها که سه نفر بوده اند یا چهار نفر هنوز جهت ما ثابت نشده، ولی از دو نفر زیاد بوده اند، حتی سیمکارتی که متعلق به خانمی بوده که شکایت کرده در ماشین بوده است.

وی افزود: در حال حاضر شاکی تجاوز به عنف سه زن هستند از این سه نفر یک نفر به پزشکی قانونی مراجعه و پزشکی قانونی هم تجاوز به وی را تائید کرده هست. آن دو نفر دیگر به هر علت راضی نشده اند به پزشکی قانونی مراجعه کنند.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد اصل عنوان ربودن یک دختر را تکذیب نمی‌کنم، عنوان رخ داد، ولی نه آنطور که در رسانه‌ها انتشار یافته است. 

حمیدی ادامه داد: اگر در ادامه تحقیقات ثابت شود که بین دخترخانم شاکی و متهم ارتباطات دوستانه سابقه داشته حالا چه پیامکی، تلفنی و حضوری و رفت و آمدی باهم داشته اند که آن ارتباطات باعث این عنوان شده، آن وقت دادگاه به گونه ای دیگر با متهم برخورد می کند.

واژه های کلیدی: پزشکی | پرونده | قانونی | تجاوز به عنف | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog