chapless دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول

chapless: دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول دانلود فیلم

گت بلاگز بین‌الملل در حملات ائتلاف در عراق و سوریه 484 غیرنظامی کشته شده‌اند / پنتاگون

این آمار قربانیان حملات ائتلاف آمریکا، کمتر از ارزیابی گروههای غیردولتی مانند «ایروارز» هست، زیاد کردن 132 نفری را نسبت به تلفات غیرنظامیان در 30 آوریل نشان

در حملات ائتلاف در عراق و سوریه 484 غیرنظامی کشته شده‌اند / پنتاگون

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، ارتش آمریکا روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد در حملات به اصطلاح ائتلافی که آمریکا از سال 2014 فرماندهی آن را بر ضد گروه تکفیری صهیونیستی داعش در عراق سوریه برعهده دارد تاکنون دست کم 484 غیرنظامی کشته شده است اند.
این آمار که ائتلاف آمریکا به صورت ماهانه اعلام می کند و کمتر از ارزیابی گروههای غیردولتی مانند «ایروارز» هست، زیاد کردن 132 نفری را نسبت به تلفات غیرنظامیان در 30 آوریل نشان می دهد.

عبارات مهم : سوریه

این ائتلاف، کم کردن شاخصهای مربوط به محافظت از غیرنظامیان را تکذیب کرد و گفت زیاد کردن شمار کشته ها به زیاد کردن سرعت عملیات در مناطق پرجمعیت شهری برمی گردد.
نیروی ماموریت یکسان ماه گذشته اعلام کرده بود از شروع عملیات ائتلاف بین المللی علیه داعش در سال 2014 تاکنون دست کم 352 غیرنظامی کشته شده است اند.
گروه ناظران «ایروارز» ماه گذشته اعلام کرده بود در حملات هوایی ائتلاف تاکنون حدود سه هزار غیرنظامی کشته شده است اند.
اواسط آوریل شرکت دیده بان حقوق بشر ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا را به اتخاذ نکردن «تدابیر پیشگیرانه لازم» جهت جلوگیری از کشته شدن دهها غیرنظامی در حمله هوایی ماه گذشته به مسجدی در شمال سوریه متهم کرد.
این شرکت حقوقی در گزارشی که راجع به حمله هوایی شانزدهم مارس گذشته به مسجد عمر بن خطاب در روستای الجینه در استان ادلب انتشار داده است افزود: « به نظر می رسد نیروهای آمریکایی تدابیر پیشگیرانه مورد نیاز را جهت جلوگیری از نشانه قرار گرفتن غیرنظامیان اتخاذ نکرده اند.»
بر اساس آمار دیده بان حقوق بشر سوریه در حملات هوایی به روستای الجینه که در کنترل گروههای مخالف و تکفیری واقع شده است است 49 نفر که زیاد آنها غیرنظامی بودند کشته و بیش از 100 نفر دیگر زخمی شدند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | آمریکایی | حمله هوایی | حملات هوایی | بین الملل | ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش | کشتار غیرنظامیان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog