chapless دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول

chapless: دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول دانلود فیلم

گت بلاگز خوزستان برای برطرف تحریم ها باید دنبال راه چاره باشیم

میرسلیم در سفر 1 روزه خود به اهواز و در جمع مردم این شهرستان بیان داشت: تحریم ها بطور کامل برطرف نشده و باید جهت این مسئله چاره جویی کنیم.

برای برطرف تحریم ها باید دنبال راه چاره باشیم

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ سید مصطفی میرسلیم، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صحبت خود در مسجد ارشاد اهواز به پرسشها و مشکل هایی که مردم استان خوزستان در طول ادوار متفاوت مجبور شده است اند اشاره کرد و گفت: مردم این استان با از خود گذشتگی خود کارها فراوانی را جهت پاسداشت میهن و ارزش ها انجام داده اید و از همه این ارزش ها و کارهای صورت گرفته را ارج می نهم.

عبارات مهم : اداره
وی با اشاره به کارها صورت گرفته جهت برجام و نتیجه های آن اظهار داشت: این دولت با یک بینش خاص نسبت به انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و آینده نظام برخوردار است.

میرسلیم به امضای سند به وسیله مدیر جمهور در نیویورک و نتیجه گیری آن اذعان داشت: جهت اداره کردن کشور یک تفکر وجود داشته است که ما به تنهایی قادر به اداره کردن خود نبوده و توان مدیریت کار را نداریم و باید جهت حل پرسشها از بیگانگان کمک بگیریم که در دنیا کدخدایی می کنند.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: جهت برطرف تحریم ها باید چاره جویی شود لیکن با توجه به اعلام های صورت گرفته هنوز هم در تحریم هستیم.

وی با بیان اینکه این مساله که تنها راه چاره جویی مذاکره مستقیم است تحمیل شد بیان داشت: دولت فکر می کرد که تنها راه چاره تحریم ها مذاکره با آمریکایی هاست و اداره کشور بدون آمریکا میسر نخواهد بود و به فکر آنها بود.

سید مصطفی میرسلیم بی احترامی های خارجی ها را زجرآور تلقی کرد و افزود: جهت 2 سال مذاکره کردن و امضای یک متن، تنها چند مورد پر ابهام مانده است و هیچ متنی در مورد برداشته شدن تحریم ها نگاشته نشده و همچنان در تحریم هستیم و این مورد در تعلیق قرار دارد.

وی با بیان اینکه این ترددها جهت رسیدن به توافقنامه یک ره آورده است گفت: این مساله به مردم تمام دنیا نشان داد که ایرانی ها به هیچ وجه به دنبال سلاح های هسته ای نبوده و این ملت مورد ظلم واقع شده است اند.

میرسلیم با بیان اینکه خارجی های می درخواست کردند تا از ما زهر چشم بگیرند و ما را خار کنند تصریح کرد: این برنامه ها به منظور این بود تا بعد از زهر چشم گرفتن به ما بی اعتنایی کنند ولی می بینیم که امروز پرسشها به حال خود پابرجا است.

وی با بیان اینکه افرادی که می پندارند مساله حل شده است است درگیر کار و پرسشها نیستند اظهار داشت: در اجرا و عمل ندیده ایم که مسالئل به نفع و سود ملت کشور عزیزمان ایران برطرف شود و تنها اینکه بتوانیم نفت بیشتری بفروشیم حل شده است است که پول آن نیز به ما بازگردانده نشد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اداره | مذاکره | تحریم ها | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | رفع تحریم ها | چاره اندیشی | سید مصطفی میرسلیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog