chapless دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول

chapless: دانلود لیورپول کریستال پالاس لیورپول دانلود فیلم

گت بلاگز علمی پزشکی آغاز فعالیت مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۱۰ تیرماه

از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، مدرسه رباتیک ویژه‌ی دانش آموزان دوره‌های دبستان و متوسطه اول و دوم از ابتدای تیرماه شروع می‌گردد.

آغاز فعالیت مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۱۰ تیرماه

به گزارش حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ در سال اقتصاد مقاومتی، کارآفرین و با نشانه ایجاد مرکزی تخصصی، کاربردی و جامع، دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا، اقدام به راه اندازی مدرسه رباتیک امیرکبیر نموده هست. این مدرسه، چرخه‏ ای هدفمند جهت آموزش نسل جوان کشور است که با نشانه ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش ‏بنیان در آینده کشور برگزار می شود.
این مدرسه با شعار «رباتت را خودت بساز؟!» به دنبال ایجاد نگرشی تازه و نوین در آموزش رباتیک و هوش مصنوعی است تا با استفاده از مجرب‏ ترین اساتید و به روزترین روش ‏های نوین آموزشی به دنبال انتقال انگیزه و شور و نشاط به نسل جوان کشور از سنین پایه باشد.
این دوره آموزشی متناسب با مقطع تحصیلی و علمی دانش آموزان به سه گروه دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم و در آینده به حوزه های تخصصی حوزه های دانشجویی تقسیم می شود. دوره های آموزشی با نشانه رشد خلاقیت، مهارت و دقت دانش آموزان طراحی شده است که منجر به به زیاد کردن روحیه کارآفرینی خواهد شد.
مدت وقت آموزشی هر ترم ۲۵ ساعت و محل برگزاری کلاس ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تعیین شده است هست.
حوزه ی فعالیت مهم مدرسه ی رباتیک امیرکبیر آموزش اصولی و کاربردی علوم رباتیک و هوش مصنوعی، استعدادیابی و همچنین ترویج نگرش کارآفرینی در نسل جوان کشور در جهت زیاد کردن ثروت ملی هست. از این رو دانش آموزان در این دوره با موضوعاتی، چون اصول اولیه الکترونیک و مکانیک، برنامه نویسی پردازنده های AVR، بردهای الکترونیکی، سیستم عامل لینوکس و مفاهیم اینترنت اشیا آشنا خواهند شد.
این دوره جهت دانش آموزان میانگین اول و دوم از ۱۰ تیرماه شروع و تا آخر تابستان ادامه دارد. دوره های بعدی این مدرسه که بصورت یک برنامه جامع چهارساله تدوین شده است هست، به صورت ترمیک و در هر یک از فصل های سال برگزار می گردد.
این مدرسه در آخر هر دوره تحصیلی به پذیرفته‏ شدگان در آزمون پایانی، مدرک آخر دوره از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و فدراسیون بین ‏المللی رباتیک فیرا اهدا خواهد شد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات زیاد می توانند به آدرس اینترنتی مدرسه به نشانی roboschool.aut.ac.ir مراجعه فرمایند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | آموزشی | دانشگاه | دانشگاه | کارآفرینی | دانشگاه امیرکبیر | تولید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog